KIRKLARELİ VİZE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

14 Kasım Dünya Diyabet Günü

14 Kasım Dünya Diyabet Günü Haftasında Okullarda Yapılacak Olan Diyabet ve Şişmanlık/Sağlıklı Beslenme Eğitim Videolarına ve Dökümanlara Buradan Ulaşabilirsiniz.
14 Kasım Dünya Diyabet Günü

   Okulda diyabet eğitim  programı kapsamında hazırlanan standart eğitim materyalleri kullanılarak “Dünya Diyabet Günü” olan 14 Kasım 2017 gününün içersinde yer aldığı haftada İlçemize bağlı her tür ve seviyedeki okullarda; yönetici, öğretmen, öğrenci, veli, kantin işletmecisi/çalışanları ve servis şoförlerine "Çocuklarda Diyabet,  Çocuklarda Şişmanlık ve Sağlıklı Beslenme" konularında 08.11.2017 tarih ve 90757378-136-E.18770546 sayılı resmi yazı kapsamında eğitim verilecektir. Eğitimde kullanılacak videolera, kullanılabilecek materyallere ve yeni imzalanan "Okulda Diyabet Programı" işbirliği protokolü ve eki: "Okulda Diyabet Bakımı Görev ve Sorumluluklar Belgesi"ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Diyabet  ve Şişmanlık/Sağlıklı Beslenme Eğitim Videoları ve Dökümanları İndirmek İçin Tıklayınız. 

Okulda Diyabet Programı İşbirliği Protokolü ve Eki: Okulda Diyabet Bakımı Görev ve Sorumluluklar Belgesi İndirmek İçin Tıklayınız. 

Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü KIRKLARELİ - 0 288 318 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.