KIRKLARELİ VİZE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Sertifikası

MEB Sertifikası

okul ve kurumlarımızın güvenli internete daha sağlıklı erişebilmeleri için MEB sertifikası hazırlanmıştır. Okullarımız internet erişimi bulunan tüm cihazlarına http://sertifika.meb.gov.tr adresinde yer alan, MEB Sertifikasını yüklemeleri gerekmektedir. Söz konusu adreste, cihazların işletim sistemleri türlerine göre sertifika yükleme rehberleri de bulunmaktadır. Cihazların türüne göre ilgili rehber incelendikten sonra kurulum işlemin yapılması önem arz etmektedir.

 

 

"Https" sitelerine erişimde, gizlilik uyarısı almamak ve güvenli internet erişimi sağlamak için, yukarıda belirtilen sertifika yükleme işleminin  http://sertifika.meb.gov.tr adresinden veya Müdürlüğümüz Web sitesi üzerinden aşağıdaki adres üzerinden 31 Mart 2016 tarihine kadar MEB hattı bulunan okul ve kurumlarda tamamlanması gerekmektedir.

 

Konu ile ilgili Resmi Yazı, Windows Yükleme Rehberi ve Sertifika Dosyasına Müdürlüğümüz Web Sitesi-->Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri-->Gerekli Dokümanlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü KIRKLARELİ - 0 288 318 20 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.